• -5,00 zł
Randka z Bogiem i człowiekiem
  • Randka z Bogiem i człowiekiem

Randka z Bogiem i człowiekiem,

33,00 zł
28,00 zł Zniżka 5,00 zł
Brutto

czyli kochaj i rób co chcesz ...i z kim chcesz.

Ilość

Randka z Bogiem i z człowiekiem – opis wydawcy

Nie muszę chyba nikogo przekonywać, że o miłości napisano już naprawdę wiele stronic. Któregoś dnia i ja postanowiłem dodać parę linijek do tej bogatej spuścizny. Skłoniła mnie do tego rozmowa z pewną dziewczyną, która szukała odpowiedzi na swoje wątpliwości: Proszę księdza zaczęła. Dlaczego gdy jestem ze swoim chłopakiem, prześladuje mnie nieustannie uczucie, że nie jestem do końca wierna Bogu? Chcę być dobrą chrześcijanką i wszystko oddać memu Panu, ale jednocześnie kocham człowieka. Czy da się to jakoś pogodzić ze słowami o wyrzekaniu się najbliższych dla Jezusa. Czy kochając człowieka, nie zdradzam aby samego Boga. Czy zbyt częsta modlitwa lub Msza święta nie oznacza przypadkiem zaniedbywania ukochanego (-ej). Sądzę, że podobne myśli nieraz nurtowały lub nurtują niejednego czy niejedną z was.

Ktoś powiedział mi kiedyś, że książki są jak grzyby: trzeba dobrze wybierać, żeby nie umrzeć... z nudów. Oddając więc w wasze ręce Randkę z Bogiem i z człowiekiem, czyli - kochaj i rób, co chcesz... i z kim chcesz!, żywię głęboką nadzieję, że nie zatrujecie się tym wszystkim, czym pragnę się z wami podzielić.
Miłość to wyjątkowe doświadczenie, czasem próba nas samych, a nieraz test, który wymaga pomyślnego zdania. Bez względu na to, kogo nią obdarzamy: Boga czy człowieka! Czasem wystarczy czterdzieści dni, by w niej naprawdę zasmakować. Innym razem czterdzieści lat nie wystarcza, by się nią nacieszyć... O takiej miłości chcę wam opowiedzieć.
Jeśli tytuł, jaki nadałem tej książce, intryguje Cię bądź stanowi nie lada zagadkę, to jestem pewien, że lektura kolejnych rozdziałów rozwieje wszelkie wątpliwości. Nieocenioną pomocą może również okazać się sięgnięcie do Pieśni nad Pieśniami - księgi Pisma Świętego, którą tak często cytuję. Dlaczego? Bo nie ma chyba w całej Biblii fragmentu, który równie genialnie, a zarazem uniwersalnie oddawałby prawdę o miłości. (Autor)

Autor: Ks. Piotr Kozłowski

Wydanie PAX 2017

oprawa miekka

liczba stron 272

format 123x195

Opis

Autor
Kozłowski, Ks. Piotr

Zobacz także