Wielkie oczekiwania seksualne
  • Wielkie oczekiwania seksualne
  • Wielkie oczekiwania seksualne
  • Wielkie oczekiwania seksualne
  • Wielkie oczekiwania seksualne

Wielkie oczekiwania seksualne

22,00 zł
Brutto

Czego oczekujemy a co otrzymujemy w seksie, co jest realne i buduje więź.

Ilość
Obecnie brak na stanie

Aktualna książka doskonała dla narzeczonych a także małżeństw. Podaruj prezent młodym małżonkom.

Wielkie oczekiwania seksualne – opis wydawcy

Spotkania narzeczonych są bardzo podobne do zakupu samochodu. To, co widzimy, nie jest tym, co dostajemy, tylko tym, co druga osoba chce, abyśmy zobaczyli, zanim dobijemy targu. Większość osób prezentuje się na randkach z jak najlepszej strony. Każdy bardzo się stara, aby wszystko, co robi, było niezwykle pociągające dla tej drugiej osoby.

On jest wtedy bardzo uważny i rozmowny. Traktuje ją jak damę, przepuszcza pierwszą w drzwiach. Głośno chwali wszystko, cokolwiek ona zrobi, i bardzo kreatywnie uczy się zaspokajać jej potrzebę współuczestnictwa w romantycznych wydarzeniach, jak choćby wspólne spacery późną nocą.

Ona przez cały okres narzeczeństwa robi, co tylko może, by zawsze wyglądać wspaniale. Umarłaby, gdyby zobaczył ją bez makijażu. Stara się też bardzo przychylnie odnosić do wszystkiego, cokolwiek on robi, i we wszystkim go wspierać.

Te subtelne oszustwa prowadzą do powstania wielkich oczekiwań, także w dziedzinie seksu. Gdy małżeństwo jest już zawarte, on myśli: "Po co spędzać tyle czasu na gadaniu i słuchaniu się nawzajem? W końcu - jak ujął to szorstko pewien młody mąż - przed ślubem mocno się napracowałem, żeby dobić targu, że tak powiem. Teraz, gdy już jesteśmy małżeństwem, transakcja dokonana, rachunek zapłacony. Dlaczego miałbym dalej płacić?". Wcale nie żartował. Ten młody człowiek naprawdę nie miał pojęcia, dlaczego powinien wciąż podtrzymywać emocjonalne więzi ze swoją żoną.

Autor:    Robert i Rosemary Barnes
Wydawnictwo:    Vocatio Warszawa 2008
Tytuł oryginału    Great Sexpectations
Format:    125 x 195 mm
Oprawa:    broszurowa klejona
Liczba stron:    272

Opis

Autor
Barnes, Robert i Rosemary
Wydawnictwo
Vacatio

Zobacz także