KULKA PO KULCE
 • KULKA PO KULCE
 • KULKA PO KULCE
 • KULKA PO KULCE
 • KULKA PO KULCE
 • KULKA PO KULCE
 • KULKA PO KULCE
 • KULKA PO KULCE
 • KULKA PO KULCE

Kulka po kulce - książka

36,00 zł
Brutto

Zaskakująca a zarazem jakże oczywista metoda na doskonałe małżenskie erotyczne zbliżenia.

UWAGA: Ta metoda może nieodwracalnie polepszyć wasze wzajemne relacje :)

Ilość

Tytuł tej ksiażki jest bardzo zastanawiajacy. Co się pod nim kryje?

O czym Pani Carolyn Ewans chce nam opowiedzieć?
Jakie odkrycie ma stać sie także naszym małżeńskim udziałem?

Komentarz znanego Marka Gungora sprawia ze z zaciekawieniem zaczynamy czytać .

Książka pani Carolyn Evans i metoda jaką w niej opisuje może być dla małżeństw doskonałym sposobem na udoskonalenia współżycia seksualnego. Gdy  inicjowanie współżycia budzi skrepowanie, gdy stanowi wyzwanie zarówno dla męża jak i żony, gdy jeszcze nie mamy umiejętności otwartego rozmawiania o zbliżeniach metoda kulkowa na pewno będzie dobrym rozwiązaniem. Aby poznać szczegóły i zasady koniecznie, najlepiej w dwójkę dobrze jest przeczytać tę lekturę. Czytelna i prosta w swoich zasadach metoda przypadnie do gustu mężom i żonom. Będzie pozytywnie zaskakującym rozwiązaniem kiedy i z jaką częstotliwością podejmować współżycie seksualne. Jak je zainicjować i jak na nie odpowiedzieć. Nawet dla "opornych" czytelników, wysiłek opłaci się wielokrotnie.

Po przeczytaniu książki chcemy zasugerować uzupełnienie metody kulkowej  dla małżeństw żyjących zgodnie z zasadami NPR.

Uzupełnienie to polega na dołożeniu jeszcze jednego przedmiotu do zestawu który będzie czytelnym sygnałem dla męża i żony mówiącym o okresie płodnym. Może to być niewielka, cienka chustka lub czerwony woreczek (jak w zestawie) który położony na miseczce w dniach płodnych będzie sygnalizował ten czas. Jest to jasny komunikat wyrażający otwartość na zbliżenie, otwartość na współmałżonka. Rozeznając sytuację małżonkowie podejmują decyzję o współżyciu w którego efekcie może począć się nowy człowiek lub odkładają czas zbliżenia. Mamy jasność w zakresie inicjacja-reakcja. 

Szczegółowy opis Uzupełnienia jest dołączany do ksiązki zakupionej w naszej Alkowie gratis. :)

Autorka przedstawiajac zasady pozostawia  dużą dowolność dopasowania metody kulkowej do warunków każdego małżeństwa.

Z czasem, kulka po kulce, nauczymy się wzajemnie odczytywać nasze ciała i objawy płodności a  wtedy tak namacalne uzupełnienie metody nie będzie konieczne.

Wydaję nam się że takie uzupełnienie w pełni pozwoli na korzystanie z metody kulkowej.


Iza i Roman Kwiatkowscy

Polecamy zakupienie samej książki ale jeszcze bardziej polecamy aby z odwagą sprezentować swojemy małżeństwu komplet składający się z książki i gotowego zestawu kulek wraz z miseczką, dostępnego jako gra w naszej Alkowie (oddzielny produkt).

Gorąca kulkowa gra  małżeńska

Zestaw, który można również zakupić w Alkowie zawiera:

 • jedną książkę
 • 40 czerwonych , drewnianych kulek- koralików (śr 20 mm) w worczku
 • białą miseczkę- chwytak (śr. 6 cm)
 • dodatkowy czerwony woreczek

Jeżeli czerwone kulki zechcecie zastąpić innymi to zawsze z tych można zrobić  piękne, czerwone korale.

Komentarz od wydawcy zamieszczony z tyłu okładki:

Początek każdego związku ma w sobie niezwykły czar. Trzymając się za ręce, spacerujecie sobie w półmroku rozgwieżdżonego nieba, chodzicie po deszczu, a nawet wdrapujecie się na tęczę. Potem bierzecie ślub i wprowadzacie się do wspólnego mieszkania. I nagle, ta sama osoba, która jeszcze całkiem niedawno wzbudzała twój zachwyt, staje przed tobą w pełnym świetle rzeczywistości naszpikowanej kredytami, nocnym zmienianiem pieluch i tysiącem innych spraw.

W miarę nabywania małżeńskiego stażu wyhamowuje w nas pożądanie seksualne. Są ku temu konkretne powody. Praca zawodowa i dzieci wysączają z matek całą energię fizyczną i emocjonalną. Po całym dniu spędzonym na gaszeniu pożarów w biurze i (lub) zmaganiu się z niemowlęciem w domu, stajemy się wybredne, jeśli chodzi o wykorzystanie tej marnej resztki energii, która nam zostaje.

Tematem tej książki nie jest poradnictwo seksualne, lecz propozycja, jak w zabawny i przyjazny sposób uczynić z seksu priorytet w małżeństwie i odmienić wasze relacje. Metoda kulkowa ułatwi wam rozmowę na temat seksu i sprawi, że przestanie on wywoływać skrępowanie, a także stanie się źródłem dobrej zabawy i pewnego rodzaju flirtu. Wasze małżeństwo nabierze wtedy nowej, wspaniałej jakości. Nie ma chyba nikogo na Ziemi, kto by nie chciał żyć w szczęśliwym związku, w którym każdego dnia rodzą się pozytywne myśli, słowa i działania. Metoda kulkowa może ci to zapewnić… kulka po kulce.

Kiedy usłyszałem o metodzie Carolyn Evans, moją pierwszą reakcją był okrzyk: „To genialne! Nareszcie ktoś wymyślił jasną, prostą i zabawną metodę poradzenia sobie z problemem!”. Przez „problem” rozumiem trudność związaną z inicjowaniem współżycia i odpowiedzią na tę propozycję. Każda para, która zastosuje metodę opisaną przez Carolyn Evans – lub własną jej wersję – nareszcie zazna spokoju w kwestii „inicjacja–reakcja”. Będzie to milowy krok na drodze do małżeńskiego szczęścia.
Mark Gungor

Opis

Autor
Evans, Carolyn
Gungor Mark
Stron
208
Rok wydania
2016
Wydawnictwo
Vacatio
Format
12,5 x 19,5 cm
ISBN
978-83-7829-213-5
Oprawa
Miękka

Zobacz także