Seks zaczyna sie w kuchni

29,00 zł
Brutto

Kuchnia jest miejscem, gdzie możemy zacząć "słodko i smacznie" okazywać sobie wzajemną miłość i czułość.

Ilość

Troska i inwestowanie w swój małżeński związek daje upragnione owoce.

Od wydawcy:

W małżeństwie inwestujemy w różne materialne rzeczy, ale często zapominamy, by zainwestować także w swój związek. Po ślubie wchodzimy w codzienną rutynę i często dajemy się jej przytłoczyć, myśląc, że tak pewnie musi być. Otóż nie, nie musi! A seks jest tego najlepszym przykładem. Seks z całą pewnością rozpoczyna się już wcześnie rano w kuchni wraz z wypitą wspólnie filiżanką kawy, miłym słowem, zapobiegliwym gestem, okazanym szacunkiem, wyrażoną wdzięcznością, które to gesty bardzo podbudowują partnerkę psychicznie. Jeśli takie sygnały docierają do kobiety w ciągu dnia, to wieczorem jest ona dużo bardziej skłonna zaangażować się seksualnie.

Szanowni Panowie! Wasze żony najbardziej pragną tego, abyście byli dla nich czuli i troskliwi.

Drogie Panie! Wasi mężowie marzą o tym, abyście w łóżku przejawiały inicjatywę. Zadziwiające jest wprost, że kobiety na co dzień bierne, uległe i delikatne działają na mężczyzn niezwykle pobudzająco, gdy tylko wykażą się w sypialni pewną dozą pomysłowości.

Kuchnia to magiczne miejsce. Tu głównie się toczy nasze życie. Jest ona symbolem tych wszystkich rozmów, którymi możemy dobrze zacząć i zakończyć każdy dzień; jest miejscem, gdzie możemy nabywać wprawy w okazywaniu sobie wzajemnej miłości ? od pochwał za pyszny obiad, poprzez wspólne zmywanie, a na rozmowach przy kawie (o problemach w pracy lub przyszłości dzieci) kończąc.


Autor: Leman Kevin
Wydawnictwo: Vocatio
Rok wydania 2011
Stron: 200, oprawa miękka
Format: 12,5x 19,5 cm
Numer ISBN 978-83-7492-165-7


Opis

Autor
Leman, dr Kevin
Stron
200
Rok wydania
2011
Wydawnictwo
Vacatio
ISBN
978-83-7492-165-7
Oprawa
Miękka
5 cm
5