• -2,00 zł
Nagie fakty
  • Nagie fakty
  • Nagie fakty

Nagie fakty

24,90 zł
22,90 zł Zniżka 2,00 zł
Brutto

39 pytań na temat seksu.

Ilość

 Ksiażka dla małżonków? Jak najbardziej. Pytania na temat seksu które stawialiśmy jako dzieci, jako młodzież mogą teraz zostać zadane przez Nasze dzieci. Może warto skorzystać z gotowych odpowiedzi autora popartych własnym doświadczeniem ?

 Opis wydawcy:

Słowo „seks” jest wpisywane w wyszukiwarkę Google 338 milionów razy w miesiącu. To ponad 4 miliardy rocznie, co oznacza, że jest to jedno z pięciu najczęściej wyszukiwanych haseł. Grupą najchętniej korzystającą z internetu są nastolatki, powyższa statystyka pokazuje nam więc dwie sprawy. Po pierwsze młodzi ludzie mają mnóstwo pytań, jeśli chodzi o seks; po drugie: odpowiedzi na swoje pytania poszukują w niewłaściwych miejscach.

      Współczesna popkultura promuje seks bez żadnych ograniczeń, sprowadzając go jedynie do aktu fizycznego. Jednak nie taki plan dla człowieka miał jego Stwórca. Bóg, który jest projektodawcą seksu, przygotował go z zamysłem, aby było to fascynujące i piękne doświadczenie budujące jedność w relacji pomiędzy kobietą i mężczyzną, którzy zawarli ze sobą związek małżeński na całe życie.

      Josh McDowell w tej książce nie tylko zebrał pytania, których większość rodziców wolałaby nie usłyszeć od swoich dzieci, ale również dał na nie szczere, bezpośrednie odpowiedzi, poparte faktami i prawdziwymi historiami z życia. Obala w niej także – powołując się na badania naukowe i dane statystyczne – wiele fałszywych przekonań na temat seksu. Wobec podanych przez niego argumentów w żaden sposób nie da się przejść obojętnie.

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza VOCATIO
Autor:   Josh McDowell i Erin Davis
Data i miejsce wydania:    Warszawa 2015
Format:    125 x 195 mm
Oprawa:    miękka
Liczba stron   168

Opis

Autor
Davis, Erin
McDowell, Josh

Zobacz także