Karta Rozmowy Małżeńskiej
  • Karta Rozmowy Małżeńskiej
  • Karta Rozmowy Małżeńskiej
  • Karta Rozmowy Małżeńskiej
  • Karta Rozmowy Małżeńskiej
  • Karta Rozmowy Małżeńskiej
  • Karta Rozmowy Małżeńskiej
  • Karta Rozmowy Małżeńskiej
  • Karta Rozmowy Małżeńskiej
  • Karta Rozmowy Małżeńskiej
  • Karta Rozmowy Małżeńskiej

Karta Rozmowy Małżeńskiej

49,00 zł
Brutto

Karta Rozmowy Małżeńskiej to "smakowity pomysł" na prowadzenia dialogu między mężem i żoną.

Kolor
Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Karta rozmowy małżeńskiej podobna do karty dań z restauracji

– ułatwia wybór “dania”, czyli tematu rozmowy.

 Menu restauracyjne w nowej odsłonie. Dotyczy jednak nie posiłku a małżeńskiej rozmowy.
Karta Rozmowy Małżeńskiej jest książką użytkową, która motywuje do dialogu i inspiruje podczas dialogu między mężem i żoną. 

Nie przez przypadek wybrano właśnie analogię do restauracji – dialog małżeński daje energię co najmniej w takim stopniu jak jedzenie. Co więcej, atmosfera restauracji przypomina pierwsze randki, pomaga zatrzymać się i delektować smakiem spotkania. Karta Rozmowy Małżeńskiej ułatwia i motywuje do pochylenia się nad związkiem oraz budowania więzi małżeńskiej.

Karta Rozmowy Małżeńskiej ma również pewnecechy poradnika, czy zbioru wskazówek. Można ją przeczytać jak zwykłą książkę, poznając tajniki dialogu małżeńskiego. Te wskazówki przydadzą się również w codziennej komunikacji, poza zaaranżowanym spotkaniem.

Siądźcie we dwoje, wybierzcie Swoje danie i rozkoszujcie się wspaniale spędzonym czasem.

W intymnej rozmowie pomaga odpowiedni nastrój. Ciepłe kolory, zapalona świeczka. Jednak jeśli tego nastroju nie da się stworzyć, wygląd Karty okaże się pomocny. Okładka jest twarda z delikatnymi tłoczeniami. Na każdej stronie znajdują się zdobienia, a tekst jest podany w przystępnych porcjach, czytelną czcionką. Kredowy papier gwarantuje lepszą i większą trwałość.

Karta nie zamyka się sama po otwarciu, szukanie przycisku do papieru nie zmąci pieczołowicie zbudowanego nastroju.

 

Celem Karty Rozmowy Małżeńskiej jest wzbogacenie przeżywania rozmowy – aby małżonkowie mogli delektować się dialogiem, wspólnym przebywaniem ze sobą.

Karta zakłada trzy części – wprowadzenie, rozmowa na temat, zakończenie rozmowy, a w związku z tym składa się z przystawek, dań głównych i deserów.

Przystawka to wstęp do dialogu, początek, poniekąd wzajemne przywitanie się, wejście w głąb rozmowy.

Danie główne stanowi meritum rozmowy i zajmuje większość przeznaczonego na dialog czasu. Pytania przy daniu głównym są przykładowymi, które można wykorzystać i mogą być inspiracją do rozmowy. W Karcie znajdziemy 14 kategorii tematycznych.

Deser jest „podawany” na końcu i jest zakończeniem dialogu.

 

 

Karta Rozmowy Małżeńskiej to doskonały prezent dla małżeństwa lub małżonka. Jest to z pewnością prezent niesztampowy, a ponadto estetyczny. Jeśli małżonkowie zdecydują się z Karty skorzystać, z pewnością będą Wam wdzięczni.


Karta Rozmowy Małżeńskiej dostępna jest w dwóch kolorach okładki - ecru i bordowym. Obie wersje wyglądają bardzo elegancko, a klient ma możliwość wybrania, która mu bardziej odpowiada.Do karty dołączona jest kilkustronicowa instrukcja, która dokładnie opisuje, jak należy z niej skorzystać.

Wymiary Karty rozmowy:
24 cm/ 16,5 cm

Producent

Zobacz także