Jej mózg, jego mózg, czyli Bóg wie, co robi.
  • Jej mózg, jego mózg, czyli Bóg wie, co robi.

Jej mózg, jego mózg, czyli Bóg wie, co robi.

29,00 zł
Brutto

Poznajcie różnice płci bo różnorodność to bogactwo jedności.

Ilość

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Człowiek stworzony przez Boga został wpisany w płeć. Płeć kobiety i płeć mężczyzny. Różnorodność osób jaka się z tym wiąże nie jest powodem do walki lecz baza i podstawą budowania małżeńskiej jedności. Tylko w różnorodności płci możemy się wzajemnie uzupełniać i wypełniać.

Opis wydawcy:

Ona "czyta" ludzi, a on czyta instrukcje. On nie pyta o drogę, a ona nie docenia jego rad. Ona jest bardzo tajemnicza, a on bardzo praktyczny. Wydaje się, że on nie słucha, a ona jest zbyt emocjonalna… Chociaż twierdzi się, że mężczyźni i kobiety się nie różnią, to pary wiedzą – on i ona tworzą odmienne światy. "Jej mózg, jego mózg" pokazuje te zaprojektowane przez Boga różnice. Jeśli się je zrozumie i zaakceptuje – małżeństwo stanie się silniejsze i szczęśliwsze. Połączenie najnowszych badań mózgu z niemal 40-letnim stażem małżeńskim i praktyką poradniczą autorów zaowocowało książką, która ukazuje wyjątkową konstrukcję każdej płci – omawia odmienną budowę męskiego i kobiecego mózgu i działanie hormonów, skutkujące innymi zwyczajami, skłonnościami oraz sposobem myślenia i działania mężczyzn i kobiet.

wydawnictwo: W drodze

Autor: Barb i Walt Larimore

stron: 256
format: 14,5 x 20,5
oprawa: miękka

Opis

Autor
Larimore, Barb i Walt

Zobacz także