• Baby-Comp - mały komputer cyklu
 • Baby-Comp - mały komputer cyklu

Lady-Comp Baby komputer cyklu

2 399,00 zł
Brutto

Komputer cyklu przeznaczony do planowania poczęć.

Ilość

 • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
 • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
 • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Lady-Comp baby – komputer cyklu, sprzęt medyczny wyprodukowany na terenie Niemiec, . Działanie urządzenia opiera się na metodzie termicznej ( pomiarze podstawowej ciepłoty ciała )oraz bazie danych ponad miliona cykli kobiet z całego świata, wspomaganych wysoką technologią oprogramowania. To wszystko pozwala na wykonanie indywidualnej analizy cyklu dla każdej użytkowniczki. 


Lady-Comp baby jest nieocenioną pomocą w planowaniu ciąży, może wskazać datę owulacji z wyprzedzeniem i obliczyć najlepszy czas na poczęcie, co ma ogromne znaczenie w przypadku par, które z różnych względów (np. praca związana z częstymi wyjazdami) nie są codziennie razem. Ponadto stanowi skuteczną w 99,36% metodę antykoncepcji, i jest zdrową alternatywą dla konwencjonalnych metod. 

Twój osobisty komputer cyklu Lady-Comp baby pomoże Ci poznać samą siebie, dokładnie dzień po dniu dowiesz się jak funkcjonuje Twój organizm. Wystarczy wykonać tak prostą czynność jak pomiar temperatury, aby mieć pewność kiedy występuje owulacja, i które dni są płodne a które nie. 

Według najnowszego badania używanie komputera cyklu Baby-Comp

zwiększa prawdopodobieństwo zajścia w ciążę o 50%.Produkt został stworzony z myślą o kobietach dbających o siebie i odpowiedzialnie myślących o przyszłości swojej rodziny. Dla kobiet pragnących mieć dziecko wskazuje optymalny czas na poczęcie. A po porodzie idealnie sprawdzi się jako wysoce skuteczna metoda antykoncepcji.
Lady-Comp baby w bardzo prosty i czytelny sposób, za pomocą trzech kolorowych diod podaje informację o płodności zaraz po wykonanym pomiarze : 

zielona - dni niepłodne
czerwona - dni płodne
czerwona migająca - owulacja
żółta - urządzenie się uczy

Wbudowana pamięć 250 dni, daje możliwość wprowadzenia danych o poprzednich miesiączkach, właśnie o tyle dni wstecz. Aby jak najszybciej cieszyć się wysoką skutecznością urządzenia. Należy codziennie dokonywać pomiarów temperatury, zaraz po przebudzeniu przed jakąkolwiek aktywnością. Sensor należy umieścic pod językiem zawsze w tym samym miejscu. Pomiar trwa ok 30-40 sekund. 

Urządzenie posiada wbudowany zegar z budzikiem i datownikiem, a migająca ikona termometru, przypomina o dokonaniu pomiaru.
Jeśli z różnych przyczyn nie możesz zmierzyć temperatury w danym momencie, masz na to limit czasowy, łącznie 6 godzin. 

Lady-Comp baby posiada kolorowy monitor, na którym wyświetlane są informacje o wyniku pomiaru temperatury, dniu cyklu w którym się obecnie znajdujesz, oraz prognozie płodności na kolejnych 6 dni, a także informacje odnośnie planowania. 

Korzystając z obrazkowego menu do komputera cyklu wprowadza się informacje o miesiączce,a także zapiski własnych obserwacji cyklu, np. plamienia, przyjmowane leki, spożywany alkohol. Korzystając z opcji wykresów można samemu prześledzić rozkład temperatur w czasie cykli oraz kontrolować swoją płodność analizując dane o:
- ilości wszystkich zapamiętanych przez urządzenie cykli
- średniej długości cyklu,
- średnim wzroście temperatury po owulacji 
- zakresie owulacji, czyli tym jak regularnie występuje jajeczkowanie.
- długości fazy lutealnej
-cyklach bezowulacyjnych
-niewydolności ciałka żółtego
-i cyklach starań 

Lady-Comp baby dedykowany parom starającym się o dziecko, posiada poziom planowania oznaczony ikonką dzidziusia - tutaj wprowadzamy informacje o współżyciu wówczas komputer na podstawie rzeczywistych wskazań, oblicza przewidywany termin poczęcia i porodu. Lady-Comp baby posiada funkcję planowania płci dziecka, wyświetlaną za pomocą dwóch ikonek, chłopca i dziewczynki. Obserwując w czasie dni płodnych zmiany ikonek (chłopca lub dziewczynki) zwiększasz swoje szanse na poczęcie dziecka o określonej płci. Komputer cyklu Lady-Comp baby poinformuje Cię o możliwej ciąży już po 4-5 dniach (po wprowadzeniu informacji o współżyciu) poprzez zmienne świecenie kolorowych diod, po15 dniach-wskaże prawdopodobną ciążę poprzez jednoczesne miganie koloró . Natomiast po 18 dniach ciąża jest potwierdzona i zasygnalizowana ciągłym świeceniem kolorowych lampek. 
Gdyby jednak w czasie Twojego cyklu nie wystąpiła owulacja, wówczas do momentu pojawienia się miesiączki palić się będzie czerwona lampka. 

Lady-Comp baby wykrywa nieprawidłowości cyklu Jeżeli problemy z zajściem w ciążę są spowodowane np. cyklami bezowulacyjnymi czy niewydolnością ciałka żółtego, komputer cyklu umożliwi rozpoznanie tych problemów. Trudności z poczęciem spowodowane zaburzoną równowagą hormonalną lub nieregularnymi cyklami miesiączkowymi mogą zostać szybko zdiagnozowane. Dzięki możliwości uzyskania wydruku danych z urządzenia mamy łatwość w analizie cykli a z taką informacją można udać sie do lekarza ginekologa. 
Komputer cyklu Lady-Comp baby posiada:

 • urządzenie wraz z bateriami (akumulatorkami)
 • kabel USB
 • etui
 • instrukcję obsługi w języku polskim
 • kartę gwarancyjną
 • broszurki
 • średnica 9 cm
 • wysokośc 3cm
 • waga 130 g

 

 

 

                         

 

Porównanie Pearly, Lady-Comp basic, Lady-Comp, Lady-Comp baby

  Pearly Lady-Comp basic Lady-Comp Lady-Comp baby
n/a
Zielone światło Dni niepłodne(skuteczność metody w indeksie Pearla 0,7) Dni niepłodne(skuteczność metody w indeksie Pearla 0,7) Dni niepłodne(skuteczność metody w indeksie Pearla 0,7) Dni niepłodne(skuteczność metody w indeksie Pearla 0,7)
Żółte światło Urządzenie uczy się lub sygnalizuje brak pomiaru temperatury Urządzenie uczy się lub sygnalizuje brak pomiaru temperatury Urządzenie uczy się lub sygnalizuje brak pomiaru temperatury Urządzenie uczy się lub sygnalizuje brak pomiaru temperatury
Czerwone światło Dni płodne lub możliwość zapłodnienia określona na podstawie żywotności plemników Dni płodne lub możliwość zapłodnienia określona na podstawie żywotności plemników Dni płodne lub możliwość zapłodnienia określona na podstawie żywotności plemników Dni płodne lub możliwość zapłodnienia określona na podstawie żywotności plemników
Czerwone światło, migające Dzień owulacji Dzień owulacji Dzień owulacji Dzień owulacji
Wskazywanie ciąży Potwierdza ciążę po 18 dniach po zapłodnieniu Wskazuje prawdopodobieństwo ciąży 15 dnia po zapłodnieniu, potwierdza ciążę po 18 dniach po zapłodnieniu Wskazuje prawdopodobieństwo ciąży 15 dnia po zapłodnieniu, potwierdza ciążę po 18 dniach po zapłodnieniu Przy wprowadzeniu danych o współzyciu po 4 dniach informuje o możliwej ciąży, po 15 dniach o prawdopodobnej ciąży, po 18 dniach potwierdza ciążę
Prognoza płodności Pokazuje prognozę na następne 6 dni Pokazuje prognozę na następne 6 dni Pokazuje prognozę na następne 6 dni Pokazuje prognozę na następne 6 dni
Statystyka cyklu Brak opcji Brak opcji
 • ilość zapamiętanych cykli
 • średnia długość cykli
 • średni wzrost temperatury po owulacji
 • zakres owulacji
 • długość fazy lutealnej
 • informacja o cyklach bezowulacyjnych
 • ilość zapamiętanych cykli
 • średnia długość cyklu
 • średni skok temperatury po owulacji
 • zakres owulacji
 • długość fazy lutealnej
 • informacja o cyklach bezowulacyjnych
 • informacja o niewydolności ciałka żółtego
 • cykle starań
 • informowanie urządzenia o współżyciu
Wydruk danych w serwisie możliwość samodzielnych wykresów możliwość samodzielnych wykresów możliwość samodzielnych wykresów
Dane o BMI brak możliwości wprowadzenia możliwość wprowadzenia możliwość wprowadzenia możliwość wprowadzenia
Notatki osobiste brak możliwości wprowadzenia brak możliwości wprowadzenia możliwość wprowadzenia możliwość wprowadzenia
Dodatkowe funkcje planowania brak brak brak
 • wprowadzanie informacji o współżyciu
 • data poczęcia i porodu
 • planowanie płci dziecka
Wymiary Owalny kształt - 7 x10 cm, 2,5 cm wysokości Kształt okrągły - średnica 9 cm, wysokość 2,7 cm Kształt okrągły - średnica 9 cm, wysokość 2,7 cm Kształt okrągły - średnica 9 cm, wysokość 2,7 cm
Waga 52 g 130 g 130 g 130 g
Źródło zasilania Wbudowana bateria o żywotności około 2 - 3 lat 2 ładowalne akumulatory Micro AAA (załączone), możliwość stosowania baterii 1,5V AAA 2 ładowalne akumulatory Micro AAA (załączone), możliwość stosowania baterii 1,5V AAA 2 ładowalne akumulatory Micro AAA (załączone), możliwość stosowania baterii 1,5V AAA
Wyświetlacz Niepodświetlany LCD Podświetlany, kolorowy Podświetlany, kolorowy Podświetlany, kolorowy
Oprogramowanie Pearly Lady Comp basic Lady Comp - możliwe przekształcenie urządzenia do Baby Comp Lady Comp baby

Zobacz także