Sztuka NPR Zeszyt ćwiczeń NOWY
  • Sztuka NPR Zeszyt ćwiczeń NOWY
  • Sztuka NPR Zeszyt ćwiczeń NOWY
  • Sztuka NPR Zeszyt ćwiczeń NOWY

Sztuka NPR Zeszyt ćwiczeń NOWOŚĆ

17,00 zł
Brutto

NOWY zeszyt ćwiczeń do nauki obserwacji cyklu.

Ilość

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Nowy zeszyt ćwiczeń jest bardzo przejżysty, czytelny. Korzystająć z podanych przykładów z łatwością zinterpretujesz swoje obserwacje.


Opis LMM:

Nowość – Doskonałe uzupełnienie książki „Kurs podstawowy” dla osób uczących się samodzielnie NPR, a także materiał pomocniczy do pracy w poradniach małżeńskich i rodzinnych, dla instruktorów NPR. Zeszyt Ćwiczeń zawiera 35 dodatkowych, rzeczywistych kart obserwacji cykli kobiecych, przeznaczonych do samodzielnej interpretacji. Każda karta posiada komentarz i rozwiązanie. Karty zawierają nie tylko zapis typowych cykli ale także zakłóconych, poporodowych, premenopauzalnych, z opóźnioną owulacją, obrazujących powrót płodności po odstawieniu antykoncepcji hormonalnej i po poronieniu, a także takie w których doszło do poczęcia. Dzięki temu osoba ucząca się ma możliwość samodzielnej interpretacji i poznania wielu niestandardowych przypadków.

Ćwiczenia uzupełnione są o zapis reguł wyznaczania okresów płodności u kobiety zebranych w jednym miejscu.

Format A5, 50 stron, oprawa szyta miękka.

Zobacz także