• Komputer cyklu DAYSY
 • Komputer cyklu DAYSY
 • Komputer cyklu DAYSY
 • Komputer cyklu DAYSY

Komputer cyklu Daysy ver. 2.0 NOWOŚĆ!

1 399,00 zł
Brutto

Innowacyjne urządzenie medyczne do monitorowania przebiegu kobiecego cyklu płodności.

Ilość
Wysyłka w ciągu 3-4 dni.

Opis producenta:

Daysy daje Ci pewność, bez ingerencji w organizm. Wystarczy, że codziennie rano zmierzysz temperaturę w ustach a urządzenie precyzyjnie wskaże Ci kiedy jesteś płodna.

Jak działa Daysy:

1.Codziennie po przebudzeniu mierzysz temperaturę w ustach. Zajmuje Ci to tylko 60 sekund.
2. Daysy analizuje Twój pomiar, wykorzystując bazę ponad miliona kobiecych cykli. 
3. Otrzymujesz precyzyjną informację o Twojej płodność na następne 24 godziny.

Co pokazuje Daysy:

       Czerwony Lampka czerwona = jesteś płodna (możesz zajść w ciążę)
Mrugająca czerwona lampka= dzień owulacji
Lampka zielona = nie jesteś płodna,
Lampka żółta = faza nauki / wahania w cyklu (traktuj te dni jako płodne - czerwone)

Dobry wykres cyklu

Daysy działa w oparciu o statystyczne metody obliczeń oraz dokładne pomiary temperatury. Dzięki wbudowanej bazie miliona kobiecych cykli, urządzenie potrafi ściśle określić Twoją płodność, czas owulacji oraz interpretować wahania cyklu.

Z DaysyView oglądasz wszystko na swoim smartfonie.

iTuneAplikacja wyświetla Twój osobisty kalendarz cyklu.To informacje dla Ciebie, Twojego męża bądź lekarza.

 • Codzienna informacja o tym, czy jesteś płodna
 • Prognoza płodności na najbliższe dni
 • Statystyka cyklu oraz płodności
 • Wygodny kalendarz 
 • Wykres temperatur
 • Wprowadzanie notatek
 • Możliwość udostępniania i zgrania danych

Program Daysy jest jedyny w swoim rodzaju.

Monitorowanie płodności odbywa się przy użyciu bardzo czułego sensora, który z dokładnością do 0,01 st. C mierzy twoją temperaturę bazową ciała. Oprogramowanie Daysy analizuje twoje pomiary i daje ci pewność, czy jesteś płodna, czy też nie.

Daysy poznaje, analizuje i pokazuje twój indywidualny cykl miesiączkowy. Metoda termiczna wykorzystana w oprogramowaniu Daysy jest skuteczna w 99,5 % już od pierwszego dnia stosowania urządzenia. Daysy ma potwierdzony wskaźnik Pearl'a na poziomie 0,5.

Daysy zwiększa szanse na zajście w ciążę.

W erze zaawansowanych technologii cyfrowych Daysy wraz ze swoją aplikacją DaysyView zwiększy twoje szanse na upragnioną ciążę. Bez hormonów i oczywiście bez żadnych skutków ubocznych!

Wiele par przez długi czas stara się spełnić swoje marzenie o posiadaniu dziecka, niestety bez rezultatu. Przyczyny tego są różne, często biologiczne, jednak w wielu przypadkach wystarczy umiejętne wyznaczenie dni płodnych, aby móc zajść w upragnioną ciążę.

Kobieta może zajść w ciążę tylko przez kilka dni, w dzień owulacji i 5 dni przed nią. Może się zdarzyć, że partnerzy nie współżyli ze sobą w te ważne dni, szczególnie gdy nie byli świadomi tego, że dni te właśnie występują.

Jeśli ty również chcesz zajść w ciążę, znajomość indywidualnego cyklu miesiączkowego jest absolutnie niezbędna! Daysy pomaga lepiej poznać twoje ciało i z dokładnością 99,3% wskazuje moment, w którym szanse na zajście w ciążę są największe.

Jak ważny jest przebieg cyklu miesiączkowego, pokazuje amerykańskie badanie: połowa kobiet, które wcześniej bezskutecznie próbowały mieć dziecko, już po miesiącu monitorowania cyklu za pomocą komputera cyklu była w ciąży. Po upływie trzech cykli, 90% kobiet było w ciąży.

Szczególnie dla kobiet mających trudności z zajściem w ciążę lub mających nieregularne cykle, niezwykle ważne jest wiedzieć, kiedy dokładnie występują dni płodne. Dokładnie tak samo jest w przypadku, gdy plemniki twojego partnera wolniej się poruszają lub żyją krócej.

Urządzenie medyczne Daysy za pomocą odpowiedniej lampki wskazuje dni płodne i owulację swojej użytkowniczki, uwzględniając przy tym długość życia plemników.

 • Dzień owulacji
 • Faza płodna

Dodatkowo bezpłatna aplikacja DaysyView oferuje podgląd przyszłych dni płodnych i niepłodnych w danym miesiącu. Na podstawie zebranych danych DaysyView wskazuje, jak prawdopodobnie będzie wyglądał przebieg twojego cyklu. Można więc łatwo i bez stresu zaplanować poczęcie.

Właścicielka firmy produkującej Daysy:

Valley Electronics AG

Firma Valley Electronics AG z siedzibą w Szwajcarii jest siostrzaną firmą Valley Electronics GmbH z Niemiec, która już od 30 lat z powodzeniem produkuje i sprzedaje komputery cyklu. Obie firmy specjalizują się w tematyce kobiecego cyklu miesiączkowego i wspierają kobiety, które zrezygnowały z przyjmowania hormonów, dając im prostą i bezpieczną alternatywę w postaci naturalnego planowania rodziny i metody antykoncepcji. Komputery cyklu sprawiły, że życie niezliczonej ilości kobiet na świecie stało się zdrowsze i łatwiejsze.

Daysy jest najnowszym wynalazkiem, tym razem od szwajcarskiej części firmy. Natalie Rechberg, właścicielka firmy wraz z Daysy i Valley Electronics wyznacza nowe trendy i poszukuje nowych kierunków rozwoju. „Firma tworzy produkty dla kobiet, które muszą być przyjazne dla kobiet i ich rodzin”- mówi. „Z własną firmą chciałabym pójść dalej, i wyznaczać w przyszłości nowe standardy.”

Z moją najlepszą przyjaciółką Jessie, która kieruje sprzedażą na rynek amerykański i sama jest również matką, opracowałyśmy koncepcję korporacji, w której żaden z pracowników nie musi szukać opieki dla swojego dziecka. Tak dzieje się już od dawna w USA. Urlop macierzyński kończy się tam już po kilku tygodniach, a dziecko trzeba oddać do żłobka. U nas, każdy z naszych pracowników może pracować w domu, a nasze klientki mogą przyjść do nas bezpośrednio z placu zabaw. Jesteśmy w różnych miejscach, jednak cały czas jesteśmy w stałym kontakcie.

Obie panie tak zaprojektowały strukturę firmy, aby wszystko kręciło się wokół kobiety i jej rodziny, dokładnie tak, jak zawsze chciały. Koncepcja ta, całkowicie sprzeciwia się obecnej tendencji na rynku pracy, gdzie od pracownika wymaga się przede wszystkim ogromnej elastyczności, nie patrząc na jego życie prywatne i rodzinę. Wieczna mantra maksymalizacji zysków w dzisiejszej gospodarce rynkowej, nie powtarza się w Valley Electronics AG, a już na pewno nie kosztem pracowników i ich rodzin. Przyjacielskie stosunki, najwyższa jakość usług a także szacunek i wzajemne zrozumienie są naszym priorytetem.

„Jeśli masz pracowników, którzy również stoją za produktem i są szczęśliwi w swoim miejscu pracy, możesz zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. U nas, każdy klient obsługiwany jest przez nas osobiście. Nie mamy działu call center, gdzie na pytania klientów odpowiada się czytając gotową odpowiedź z kartki, lecz moi koledzy i ja odpowiadamy na pytania osobiście, podchodząc indywidualnie do każdego klienta. Tak, również ja regularnie odpowiadam na telefony klientów, ponieważ tylko w ten sposób mogę zachować odpowiednią bliskość i orientację. Wszystkie jesteśmy użytkowniczkami monitorów cyklu, i naszym klientkom nie dajemy tylko dalszych instrukcji, ale również korzystamy z własnego doświadczenia. To doświadczenie było kluczowe dla naszego rozwoju, dla rozwoju Daysy i DaysyView. Rozwinęłyśmy dokładnie to, co chciałyśmy.

Ważnym kryterium w firmie Valley Electronics AG jest jakość produktów. Wszystkie monitory cyklu produkowane są wyłącznie w Niemczech, z materiałów najwyższej jakości, które gwarantują długą żywotność produktów.

„Koncepcja naszej firmy działa o wiele dalej, niż widać to na pierwszy rzut oka. Nie chcemy na przykład, aby nasza produkcja odbywała się w krajach, gdzie warunki pracy są niezgodne z naszymi zasadami etycznymi. W związku z tym istnieje więcej niż jeden powód, aby nasze urządzenia były produkowane w Niemczech na uczciwych zasadach i materiałach wysokiej jakości.

Mimo, że nasze monitory cyklu można znaleźć już niemal na całym świecie, chcemy aby jakość przeważała nad ilością. Dlatego, nasza produkcja wzrasta zawsze tylko o tyle, na ile umożliwia nam to wewnętrzna struktura naszej firmy. Mamy szczęście, że jesteśmy małym, rodzinnym przedsiębiorstwem. W przyszłości, chcielibyśmy być zawsze blisko naszych klientów, tak aby rodzinna atmosfera udzielała się również im”.

Właśnie tak, Natalie Rechberg wraz z Valley Electronics AG idzie swoją drogą, łącząc innowację i najnowszą technologię z niezawodną strukturą rodzinnej firmy.

„Chciałabym zaoferować kobietom praktyczną i prostą alternatywę, aby mogły w bezpieczny sposób cieszyć się najpiękniejszą rzeczą na świecie i mieć tak dobrze, jak my!”

Zobacz także