Srebrne Serduszko I Love You
  • Srebrne Serduszko I Love You
  • Srebrne Serduszko I Love You
  • Srebrne Serduszko I Love You

Serduszko I Love You

69,00 zł
Brutto

Srebrzyste serduszko jest idealnym sposobem na wyznanie swojego uczucia w sposób najczystszy i najbardziej niewinny z możliwych, niczym dziesięciolatek, zachowując przy tym nutkę powagi i dojrzałości.

Ilość

Srebrzyste Serduszko I Love You

 

"Czasami strasznie trudno wymówić te dwa ważne słowa, bez względu na to, jak bardzo chcesz je wydobyć z siebie. Kwiaty są niezłym sposobem na okazanie uczuć (która z kobiet nie lubi kwiatów?), jednak te szybko więdną i, koniec końców, trzeba je kiedyś wyrzucić. Jeśli zamierzasz swojej drugiej połówce okazać miłość wieczną, trwałą i nieskończoną, potrzebować będziesz naszego pięknie wykonanego Srebrnego Serduszka Miłości.

Zapakowane w specjalne pudełko, serduszko przypomina pamiętne podarunki dla swoich pierwszych ""dziewczyn"" z placu zabaw czy też wiele rodzajów słodyczy, poczynając od małych czekoladek a kończąc na wielkich serducho-lizakach z białym napisem niewiadomego pochodzenia. Patrząc na to srebrne cudeńko wspomnisz czasy swoich pierwszych podbojów miłosnych, zauroczenie w koleżance starszej siostry czy też w chłopaku siedzącego dwa rzędy za Tobą, któremu pozwalałaś ściągać na przyrodzie... ach, wspaniałe lata młodości. Ale dość tych nostalgii, wróćmy do rzeczywistości. Nasz produkt jest idealnym sposobem na wyznanie swojego uczucia w sposób najczystszy i najbardziej niewinny z możliwych, niczym dziesięciolatek, zachowując przy tym nutkę powagi i dojrzałości. Nie bój się pokazać, jak Żona bardzo jest dla Ciebie ważna.

Powodzenia!


Posrebrzane Serduszko Miłości
Replika znanych cukierków serduszek
Twoje Serduszko Miłośc jest zapakowane w specjalne pudełko podarunkowe.


Rozmiar: Serduszko: 2 x 2 x 0,3 cm
Pudełko : 7,2 x 7 x1,5 cm

Chociaż wygląda przesłodko, produkt nie jest cukierkiem! Produkt nie nadaje się do spożywania. To nie jest zabawka! Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci."

Zobacz także