• -3,00 zł

Powołani do miłości. Małżeństwo i rodzina po chrześcijańsku

25,90 zł
22,90 zł Zniżka 3,00 zł
Brutto

Zostaliśmy powołani do miłości, czasami się nam to gdzeiś zaciera.

Dlatego warto poczytać, przypomnieć sobie co tam Biblia pisze, co mowi o. Franciszek. Warto.

Ilość

Wspólny cel: pełnia miłości

Budowanie małżeństwa i rodziny dostarcza ogromnej radości i spełnienia. Stanowi jednak również niemałe wyzwanie, zwłaszcza gdy w zgodzie z własnym sercem chce się je kształtować po chrześcijańsku.

George Augustin przypomina małżonkom i narzeczonym o dwóch szczególnych źródłach, ważnych w codziennym życiu rodzinnym – Biblii oraz adhortacji Amoris laetitia ogłoszonej przez Ojca Świętego Franciszka w 2016 roku. Z obydwu dzieł wybiera najistotniejsze fragmenty i dzieli się swoimi refleksjami na temat przyjaźni i wolności w małżeństwie, harmonijnego życia seksualnego czy dobrego wychowania dzieci. Radzi, co zrobić, żeby dom rodzinny postawić „na skale” – tak aby nie naruszyły go żadne burze i wichry dnia codziennego.

George Augustin SAC (ur. 1955) – profesor teologii fundamentalnej i dogmatyki, założyciel i dyrektor Instytutu Teologii, Ekumenizmu i Duchowości im. Waltera Kaspera w Vallendarze, konsultor Papieskiej Rady ds. Popierania Jedności Chrześcijan. W Wydawnictwie WAM ukazały się jego książki Powołany do radości. Twoje życie w kapłaństwie (2015) oraz Moc miłosierdzia. Źródło duchowego odrodzenia (2020).

Opis

Autor
Augustin, George
Stron
128
Rok wydania
2021
Wydawnictwo
Wydawnictwo WAM
Oprawa
Miękka