Kochanie, wojny nie będzie.
  • Kochanie, wojny nie będzie.

Kochanie, wojny nie będzie.

26,00 zł
Brutto

Przewodnik po komunikacji małżeńskiej.

Ilość
Obecnie brak na stanie

Małżeństwo jest jak wspólna podróż samochodem-przekonują autorzy. Możemy sie do niej dobrze przygotować , zaplanować, spakować potrzebne rzeczy, zadbać o sprawność pojazdu jak i kondycję kierowcy. Wszystkiego jednak i tak nie jesteśmy w stanie przewidzieć ale znacząo możemy zmniejszyc ryzyko wypadku.
Ta książka to właśnie taki GPS po małżeńskiej podróży.


POLECAMY GORĄCO !


Opis wydawcy:

Wszystko zaczyna się od rozmowy

Wspólna małżeńska podróż może być piękna, ale z pewnością nie jest beztroską sielanką. Kryzysy, nieporozumienia, sprzeczki, ciche dni oraz inne nieprzyjemne wydarzenia to naturalne etapy tej drogi. Gorzej, gdy wycofanie i brak reakcji na trudności doprowadza w końcu do katastrofy.

Dlatego podejdźmy do tego spokojnie. Porozmawiajmy.

Kochanie, wojny nie będzie to praktyczny przewodnik po komunikacji małżeńskiej. Autorzy są małżeństwem z wieloletnim stażem i realistami nastawionymi na dialog. Dobrze wiedzą, jakie wyzwania czekają na małżonków.

W książce znajdziesz konkretne, typowe sytuacje wymagające zaangażowania obu stron. Do każdej sytuacji dopasowane są narzędzia pozwalające wybrnąć z niej z korzyścią dla obojga małżonków.

  • Na czym polega zdrowa asertywność?
  • Jak radzić sobie z emocjami?
  • Dlaczego nie można lekceważyć potrzeb własnych oraz potrzeb małżonka?
  • Jakie stereotypy psują Waszą relację?
  • Dlaczego pochwały są ważne?
  • Co robić w czasie poważnego kryzysu?

Autorzy:

Marta i Marek Babik są małżeństwem od dwudziestu pięciu lat. Prowadzą kursy dla narzeczonych i warsztaty poświęcone komunikacji małżeńskiej. Na prowadzonych przez nich zajęciach nigdy nie ma wolnych miejsc. Mają czwórkę dzieci.

Zobacz także