Olejki zapachowe 7 ml

7,00 zł
Brutto

Olejki zapachowe do aromaterapii. Bardzo duży wybór zapachów, na różne okazje, w zależności od upodobań i nastroju.

zapach olejku
Ilość

Olejki podgrzewamy w przeznaczonych do tego celu kominkach. W zależności od wybranego zapachu, otrzymamy efekt relaskujący, energetyzujący, wyciszający itd.

Wpływ zapachów na nasze samopoczucie znany jest od czasow pradawnych. Starożytna wiedza, nazywana dziś „aromaterapia” mówi o zastosowaniu substancji zapachowych do celów estetycznych, leczniczych, religijnych oraz jako sposobu wyrażania naszych uczuć.

Bombay night pachnie ambrem, sandałowcem i aromatyczna żywicą. To zapach kojarzący sie z ciasnymi uliczkami śródmieścia wielkiej indyjskiej metropolii po zmierzchu. Zniknęły na pare godzin stragany sklepikarzy, ucichł nieco gwar. Wokół roznosi sie woń palących sie kadzideł oraz zapach curry. To zapach orientu, którego się nie zapomina.

Drzewo sandałowe - łagodny, korzenny aromat drzewa sandałowego przywołuje na myśl tropikalne lasy i starożytne pałace. Przyjemna woń wprowadza w dobry nastrój, refleksję, łagodzi napięcia.

Ekstaza łączy odświeżające zapachy lemongrasu i citronelli z korzennym aromatem kory oraz liści cynamonowca. Te intensywne orientalne wonie uzupełnione są głęboką nutą kwiatową, którą tworzy ekstrakt różany. Wyrazisty i oryginalny charakter całości zapewnia odrobina rozmarynu zmieszanego z melisą.

Erotic pobudza nasze zmysły. Mieszanka piżma, kwiatu ylang-ylang i kilku innych delikatnych kwiatowych aromatów działa jak subtelny zapachowy afrodyzjak. Umiejętne zestawianie zapachów w naszym życiu intymnym jest sztuką. Pozwala ona bardziej świadomie i głęboko odbierać przyjemności płynące z erotyzmu.

Kamasutra jest erotyzującą mieszanką gałki muszkatołowej i goździków, łagodzonej kojącą nutą drzewa sandałowego.

Królowa nocy jest przyjemnym zestawieniem zapachów owoców tropikalnych: ananasa, mango, fig oraz mandarynki.

Rajski ogród jest mieszanką zapachów egzotycznych owoców, soczystego lemongrasu oraz orientalnego piżma.

Piżmo to aromat znany i ceniony już od tysięcy lat. Sława, która mu towarzyszyła doprowadziła do wytępienia gatunku jelenia piżmowego. Wyciąg z jego gruczołów byt bowiem powszechnie stosowanym substratem do uzyskania piżma. W dzisiejszych czasach ten zmysłowy i pobudzający zapach uzyskuje się z nasion pewnego gatunku malwy.

Słodycz Rozkoszy, składa się z przeplatających się ze sobą aromatów wanilii oraz zielonej herbaty. Łączy w sobie ciepłą słodycz i orzeźwiające, herbaciane nuty

Siedem życzeń to odświeżający kwiatowy bukiet wzbogacony aromatycznymi żywicami pochodzącymi z krajów orientalnych.

Sposób użycia: rozcieńczyć kilka kropel olejku w odrobinie wody i umieścić mieszankę w kominku zapachowym, zapalić świecę podgrzewającą. Olejek stosować można także do nasączania suszu kwiatowego (potpourri).

Ogakowanie zawiera olejek zapachowy (7 ml).
Zalecenia: olejek należy przechowywał w miejscu niedostępnym dla dzieci, w zamknietej buteleczce, z dala od źródeł światła, ciepła. Olejek nie nadaje sie do spożycia. Unikać kontaktu z błonami śluzowymi i oczami. Nie stosował u kobiet w ciąży, alergików i dzieci do lat 3.