Szanowni Państwo,

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych (RODO). W związku z tym przekazujemy kilka informacji na temat zasad przetwarzania Państwa danych osobowych przez administratora.

Administrator danych

Administratorem Twoich danych osobowych jest:

Ritel ul.Bacówka 7, 43-300 Bielsko-Biała
właściciel sklepu internetowego Alkowa Małżeńska.

Możesz się z nami skontaktować pisząc na adres: rodo@alkowamalzenska.pl dzwoniąc na numer telefonu 790604607.

 

Rodzaj przetwarzanych danych osobowych

Przetwarzamy dane osobowe podane podczas procesu rejestracji konta w Sklepie Internetowym alkowamalzenska.pl, przy zapisaniu się do Newsletteru, a także dane, które są zbierane podczas korzystania ze sklepu. Chodzi również o dane zbierane automatycznie i zapisywane w plikach cookies.

Cel przetwarzania danych osobowych

Głównym celem przetwarzania przez nas Waszych danych jest zapewnienie pełnej funkcjonalności działania naszego Sklepu Internetowego, dostępu do oferowanych usług, dokonania wysyłki złożonych przez Ciebie zamówień jak również zapewniania bezpieczeństwa podczas korzystania ze sklepu.

Informacje o prawach przysługujących osobie, której dane dotyczą

Zawsze macie Państwo prawo dostępu do przetwarzanych przez nas danych oraz ich poprawiania. Możecie również w każdym momencie żądać ich usunięcia, cofnąć albo ograniczyć wcześniej udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Macie również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Waszych danych osobowych.

Ten adres e-mail, na który zostało wysłane powyższe powiadomienie zarejestrowany jest w naszej bazie danych klientów Sklepu Internetowego alkowamalzenska.pl.

Więcej informacji znajdziecie Państwo w dokumencie naszej polityki prywatności.