Małżeństwo "wykształcone".


Wiele obszarów naszego życia, zwłaszcza zawodowego, wymaga od nas nieustannego dokształcania i podnoszenia kwalifikacji. Nieco z boku pod tym względem stoi często nasze małżeństwo.

Aby wieź, komunikacja, relacje i współżycie seksualne były między małżonkami lepsze i piękniejsze polecamy Wam sięgnąć po nowe książki.


Wielu autorów podejmuje w sposób ciekawy, opierając się na własnych doświadczeniach, tematy małżeńskie. Zagłębienie się w doświadczenia mężów i żon, w ich radości i problemy pozwoli nam na większą wyrozumiałość, na pomysłowość i czułość względem siebie.


Książki "Tylko dla kobiet" i "Tylko dla mężczyzn"  pozwolą na odkrycie na nowo tych prawd o których często dawno wiemy ale ich sobie nie uświadamiamy lub zapominamy. Inne wniosą w Was i Wasze życie małżeńskie wiele zapału i świeżości.

Zapewnij swojemu małżeństwu "wysokie kwalifikacje".

 


 

Tylko dla kobiet

Tylko dla kobiet.

Przewodnik po tym, co kryje się w duszy mężczyzny.
Prawda o życiu wewnętrznym mężczyzny, którą twój mąż chce, byś poznała.

Czytaj więcej...

Tylko dla mężczyzn

Tylko dla mężczyzn

Prosty i jasny przewodnik po duszy kobiety.  Autor:  Shaunti Feldhahn i Jeff Feldhahn

Czytaj więcej...

Złączeni przez Boga i dla Boga

Złączeni

Poszukiwanie wskazówek u naszego Stwórcy, co do tego jak żyć w małżeństwie, wydaje się sprawą oczywistą. Wszak to Bóg wynalazł małżeństwo. Mimo to,...

Czytaj więcej...

A kiedy zabrakło wina...

Wina

W każdym małżeństwie, niezależnie od stażu, może dokonać się cud przemiany wody codzienności w wino prawdziwego szczęścia! Autor o.Paweł Sambor OFM

Czytaj więcej...