Lubrykanty - pomoc gdy brakuje naturalnego nawilżenia.

 

Znaczna część populacji kobiet w różnym wieku i w różnym okresie swojego życia i z różnych powodów doświadcza uczucia suchości pochwy.

Problem ten ma wyjątkowo osobisty charakter i dla wielu kobiet jest bardzo trudny i krępujący. Suchość pochwy to nie tylko uciążliwość fizyczna, ale również problem natury emocjonalnej, który powoduje u kobiety uczucie rozdrażnienia, niepewności i zagubienia a często niechęć i unikanie współżycia z mężem. Wiele żon między innymi z tego powodu ma duże problemy w relacjach intymnych z mężem.
Najczęściej występującą dolegliwością związaną z suchością pochwy jest ból w trakcie stosunku płciowego. Inne dolegliwości to: swędzenie, nadmierna wrażliwość, podrażnienia, nawracające stany zapalne.

Jest jednak na to rada. Wystarczy zastosować odpowiednie „wspomagacze” w postaci lubrykantów. Lubrykanty są to specjalne specyfiki, które najczęściej występują w postaci żelu. Zadaniem takich preparatów jest zapewnienie odpowiedniego nawilżenia pochwy. Przy braku wystarczającej ilości naturalnego śluzu szyjkowego, lubrykant usuwa wszelkie tarcia oraz eliminuje podrażnienia oraz ból. Dzięki temu nasze małżeńskie życie intymne może poprawić się. Usuwając problem złagodzimy i uspokoimy relacje we współżyciu a co za tym idzie pogłębimy więź.

 

  • W Alkowie proponujemy małżonkom żele nawilżające te najprostsze jak:

FEMINUM Żel NawilżającyBaifem K Żel 40g (tuba)

  • Także żele zapachowe oparte na wodzie (wiśniowy,bananowy,morelowy itp).

WaterGlide 200ml - żel nawilżającyŻel poślizgowy Daring Aroma GlideFruit love gel - żel nawilżający LSDI

  • Kolejna grupa to żele łączące w sobie olejek do masażu i lubrykant (LSDI 2 in1).

Olejem do masażu - massage 2in1 - LSDI

  • Posiadamy także lubrykanty rozgrzewające i inne.

Rozgrzewający plejek do masażu - massage 2in1 hot - LSDIFRUITY LOVE BODY JAM - Żel nawilżający, 150 ml