Analiza miesięcznego cyklu kobiety

Jak go poznać i się z nim oswoić? Co może w tym pomóc? Jakie posiada zalety?

Płodność kobiety odkrywana wspólnie, przez obojga małżonków zbliża i zacieśnia więź między dwojgiem bliskich sobie ludzi.
W okresach kiedy nie planujemy dzieci, znajomość cyklu, pomaga nam w pełni radować się bliskością we współżyciu bez zbędnego stresu.
A kiedy decydujemy się na przyjęcie daru dziecka, jest wręcz nieoceniona. Pomaga z dokładnością co do dnia określić owulację, czyli tym samym najdogodniejszy moment na poczęcie.

 

Dlatego, z pełnym przekonaniem, zapraszamy do odkrywania płodności pary małżeńskiej.

Zapraszamy do lektury książek:

.Sztuka p

 

. Male komputerki

Zachęcamy również do skorzystania ze wsparcia, jakie niesie dzisiejsza technologia, w postaci małych komputerów cyklu:

Działają one na zasadzie termicznej, tj. niezwykle dokładnego pomiaru temperatury i analizy pomiarów za pomocą zaawansowanego oprogramowania, w efekcie, w bardzo prosty sposób komputerki pokazują aktualny dzień cyklu, jak na dłoni :)


 

Polecamy również program komputerowy CTLife - analiza cyklu, który pozwala na szczegółową analizę cyklu na własnym komputerze.

TProgram komputerowy CTLife - analiza cyklu,

Zachęcamy do wypróbowania jednorazowych testów owulacyjnych, które pomogą w określeniu najbardziej płodnego okresu w całym cyklu.

LH VITAM Test owulacyjny

 

 

The whole range of solutions waiting for you, choose the most appropriate for you and rejoice with the common discovery of love and of giving it to each other.