Psychologia płciowości - o. Karol Meissner OSB
  • Psychologia płciowości - o. Karol Meissner OSB

Psychologia płciowości - Audiobook

24,00 zł
Brutto

Płyta zawiera cykl wykładów wygłoszonych przez o. Karola Meissnera OSB.

Dla tych, którzy chcą świadomie przeżywać swoją płeć.

Ilość
Obecnie brak na stanie

OPIS WYDAWCY:

Autor, znany duszpasterz i lekarz, podejmuje takie kwestie jak:

  • zadowolenie płciowe,
  • funkcje płci w małżeństwie i w celibacie,
  • stosunek seksualny,
  • zasady wychowania kobiety i mężczyzny, płciowość a lęki,
  • zachowania seksualne rodzące cierpienie itp.


Połączenie głębokiej wiedzy i doświadczenia o. Karola z jego przystępnym językiem i poczuciem humoru to gwarancja prawdziwej uczty duchowej dla słuchaczy.

OD AUTORA 

Wykłady zawarte na tej płycie były wygłaszane w Studium Rodziny przy Katolickim Uniwersytecie Lubelskim, a również w innych ośrodkach i duszpasterstwach rodzin. Pierwotnie wykłady zostały opracowane na zaproszenie studentów Wydziału Psychologii Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, w czasach, gdy współpracowałem z duszpasterstwem akademickim tej uczelni. Opracowany program został zatwierdzony przez dziekana wydziału, jak również przez rektora uczelni.

W latach dziewięćdziesiątych ubiegłego stulecia, miało miejsce znaczne ożywienie pracy duszpasterskiej z małżeństwami i z rodziną. Skłoniło szereg uczelni katolickich do podjęcia kursów formacyjnych. Tak powstały studia rodzinne w Krakowie, w Warszawie (w Łomiankach), w Poznaniu, Wrocławiu i wielu innych miastach. Studium przy Katolickim Uniwersytecie Lubelskim zostało zorganizowane przez panią prof. Dorotę Bielową, która zaprosiła mnie do wygłoszenia cyklu wykładów z psychologii płciowości. Powtarzałem je później w innych ośrodkach.

o. Karol Meissner OSB

O AUTORZE

O. Karol Meissner OSB (1927 - 2017) - do zakonu benedyktynów wstąpił po studiach medycznych. Zajmował się psychologią i psychiatrią. Jest autorem wielu szeroko rozpowszechnionych publikacji o seksualności, małżeństwie, rodzinie i wychowaniu. Służy przez głoszone rekolekcje, konferencje, artykuły oraz porady indywidualne.

Czas trwania: 10 godz. 13 min

Opis

Autor
Meissner O. Karol

Zobacz także