Mydło serce For You
  • Mydło serce For You
  • Mydło serce For You

Mydło serce For You

11,00 zł
Brutto

Robione recznie aromatyczne mydełko.

Ilość
Obecnie brak na stanie

Podaruj swojej połówce wonne mydełko w kształcie serca. Wyraź swoje zamiary takim niecodziennym podarunkiem. Szybki prysznic albo długa relaksująca kąpiel z takim "sercem"doda ciału powabnego zapachu.

Mydełko zapakowane jest w orgazowy, czerwony woreczek.

Serce o wymiarach 6x6x3 cm.

Waga 100g.

POLSKI Producent:

LAVEA (opis producenta)

Mydła wytwarzane są w oparciu o stare, oryginalne receptury bazujące na składnikach naturalnych najwyższej jakości.

Chronione są patentem prezentując nową linię nowoczesnych w 100% kosmetyków naturalnych. Wysoka jakość ręcznie robionych mydeł to przede wszystkim ich niepospolity design i zmysłowość zapachów, a także piękność i naturalność.

Firma LAVEA istnieje na rynku od 2000 roku, a jej nazwa pochodzi z połączenia dwóch łacińskich słów LAVari (myć się) oraz idEA. Misją firmy jest szerzenie w świadomości ludzi zdrowego stylu życia, ale przede wszystkim wspomaganie obniżania wieku biologicznego poprzez stosowanie do pielęgnacji ciała zdrowych, manufakturowych kosmetyków naturalnych oraz mydeł ale oferowanych w zupełnie innej i pięknej oprawie. Kosmetyki manufakturowe w ten sposób zyskały miano kosmetyków na prezent.

Wszystkie mydła i kosmetyki wykonuje się ręcznie z najwyższej jakości surowców, bez użycia maszyn. Charakteryzują się nowoczesnym designem, są oryginalne i unikatowe, projektowane i produkowane w niewielkich partiach, dlatego próżno ich szukać w sieciach handlowych, a więc nie są to kosmetyki marketowe. Każdy produkt przechodzi przez ręce wprawnych twórców-artystów, jest zdobiony i modelowany w taki sposób aby odróżniał się zdecydowanie od zwykłych mydeł i kosmetyków. Żadne zresztą urządzenie masowej produkcji nie zagwarantowałoby rezultatu, który jest osiągany poprzez ręczne tworzenie mydeł ich formowanie oraz przygotowanie elementów dekoracyjnych i ozdabianie.